Apie mus


UAB Ruvis buvo įkurta 2011 metais. Esame atidarę tris metalo laužo supirkimo aikšteles Vilniuje, Visagine ir Klaipėdoje, bet savo veiklą vykdome visoje Lietuvoje.

                    Mūsų teikiamos paslaugos:

Visų rūšių metalo laužo supirkimas

Superkame juodojo bei spalvotojo metalų laužą: varį, žalvarį, aliuminį, šviną, cinką, magnį, bronzą, nerūdijantį plieną.

Savo aikštelėse priimame tiek didelius tiek mažus metalo laužo kiekius. Sveriame metrologiškai patikrintomis elektroninėmis svarstyklėmis, o didesniems kiekiams turime automobilines svarstykles.

Metalinių konstrukcijų demontavimas ir išvežimas

Siūlome metalinių konstrukcijų demontavimo paslaugas. Profesionalių ir patyrusių darbuotojų komanda gali demontuoti įvairaus sudėtingumo metalines konstrukcijas, paruošti jas transportavimui į mūsų metalo laužo aikšteles. Taip pat atliekame aukštuminius demontavimo darbus.

Kvieskite mūsų specialistus, kad įvertintų darbų apimtis ir sudėtingumą.

Naudotų automobilių supirkimas ir utilizavimas

Nuolat perkame naudotus automobilius (lengvuosius automobilius, sunkvežimius, sunkiąją techniką, specialios paskirties automobilius). Utilizuojame eksploatuoti netinkamas transporto priemones (ENTP). Tai atliekame legaliai, turėdami pavojingųjų atliekų tvarkymo licenciją, laikydamiesi visų reikalavimų. Transporto priemones skirtas utilizavimui galime paimti savo transportu iš stovėjimo vietos. Po priėmimo išduodame ENTP sunaikinimo pažymėjimą.